Вербківська сільська рада
Павлоградський район Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 31 серпня 2021р.№ 109
Про затвердження фінансового плану КП «Благоустрій жителів села» Вербківської сільської ради на 2021 рік
Опубліковано 01 вересня 2021

Керуючись п.2 ч. «а» ст. 29, п.1, ч. «а» ст. 30,ст.40, п.2,ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ч.9 ст.75, ч.8 ст.77, ч.9 ст.78 Господарського Кодексу України, рішень Вербківської сільської ради від 23.12.2020 року №36-3/VIII розпорядження сільського голови «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік» №05-р від 19.01.2021 р., що належать до власності територіальної громади Вербківської ОТГ на 2021-2025 роки, виконавчий комітет Вербківської сільської ради вирішив:

1.  Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Благоустрій жителів села» Вербківської сільської ради на 2021 рік, що додається до оригіналу.

2.  Покласти відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2021рік на керівника комунального підприємства «Благоустрій жителів села» Вербківської сільської ради Пічуріна В.П.

3.  КП «Благоустрій жителів села» Вербківської сільської ради (Пічурін В.П.):

1)  щомісяця, не пізніше 15 числа місяця, що настає за звітним місяцем, надавати до фінансового відділу Вербківської сільської ради інформацію щодо основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства;

2)  щокварталу, не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, надавати до фінансового відділу Вербківської сільської ради звіт про виконання фінансового плану квартальний та з наростаючим підсумком з початку звітного року.

3)  у разі внесення змін до затвердженого фінансового плану надавати до комісії виконавчого комітету Вербківської сільської ради пояснювальну записку не пізніше25 числа місяця, що настає за звітним кварталом протягом планованого року.

4.  Фінансовому відділу Вербківської сільської ради щокварталу проводити аналіз основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства.

5.  Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника фінансового відділу Вербківської сільської ради, контроль залишаю за собою.


Сільський голова                                                      Віталій КРИВОШЕЙ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux